Külmutatud toit koertele Alaska Dog Pardiliha 800g
search
  • Külmutatud toit koertele Alaska Dog Pardiliha 800g

Külmutatud toit koertele Alaska Dog Pardiliha 800g

11,41 €
KM-ga
Kogus
Laos

Ostes selle toote on võimalik koguda kuni 1 lojaalsuspunkt. Teie lojaalsuspunktide jääk oleks kokku 1 punkt mille saab konverteerida sooduskupongiks 0,10 €.


ALASKA LOODUSLIKUD KOERATOITUDE VARIATSIOONID
Iga variatsiooni koostis põhineb BARF-meetodil (Bioloogiliselt sobiv toortoit): 45% liha, 20% luud, 20% elundiliha ja 15% köögiviljad. Köögiviljasegu sisaldab porgandit, lillkapsast ja spinatit. Alaska Natural Dogfood ei sisalda gluteeni, lõhna-, maitse-, värvi- ega säilitusaineid.

PART

Analüüs:

  • Niiskus 72 %.
  • Valk 13 %
  • Rasv 10 %
  • Kiudained 0,2 %
  • Tuhk 3 %
  • Kaltsium 0,9 %
  • Fosfor 0,5 %
  • Ca:P 1,64 %
  • Energia 141 kcal/100 g

Koostis
85 % Part: seljatükid (30 %), kaelad (20 %), süda (20 %), liha (10 %), maks (5 %), 15 % köögiviljasegu: porgand (5 %), spinat (5 %), lillkapsas (5 %).

Väga maitsev söök teie koerale, mis põhineb 100% pardil. Sobib kõikidele koertele.

SOOVITUSED
Kuna Alaska Natural Petfood koosneb ainult värsketest koostisosadest, ilma säilitusainete lisamiseta, võib seda väljaspool sügavkülmutit hoida vaid piiratud aja jooksul.

Seega on kõige parem hoida toodet sügavkülmikus temperatuuril -18˚C.

Külmutatud vorstid saate kõige paremini avada, lõigates plastpakendi pikisuunas terava noaga läbi. Seejärel asetage vorsti sisu suletavasse anumasse ja asetage see sulatamiseks külmikusse (4-7˚C). Kui liha on sulatatud, võite seda koerale sööta või hoida seda külmikus maksimaalselt kaks päeva. Palun serveerige toatemperatuuril.

Kõik Alaska Natural Petfood tooted, välja arvatud Alaska Complete, on lisasööt. See tähendab, et toode üksi ei ole täissööt. Seetõttu on väga oluline vaheldumisi kasutada de erinevaid variante. Alaska Combi karbid on selleks hea lahendus.

HÜGIEENINÕUDED
Alaska Natural Petfood on toorsööt ja sisaldab erinevaid looduslikke baktereid. Terved koerad ja kassid ei haigestu nendest bakteritest. Kuid oluline on järgida mõningaid hügieenieeskirju.

Sulatage sööt suletavasse konteinerisse külmikus, et see ei puutuks kokku teie enda toiduga. Peske hoolikalt kõik söödaga või pakendiga kokku puutunud riistad sooja vee ja nõudepesuvahendiga. Mida kõrgem on temperatuur, seda kiiremini paljunevad bakterid. Seetõttu toita oma lemmiklooma jahedas kohas, eemal päikesest. Veenduge, et kärbsed ei pääse sööda lähedale, kärbsed võivad levitada söödast baktereid.

Alaska
ZO-K507
26 tk

Konkreetsed viited

ean13
8710179145168
Kommentaarid (0)

16 teised tooted samas kategoorias:

arrow_upward