Külmutatud toit koertele Alaska Dog Lõhega 400g
search
  • Külmutatud toit koertele Alaska Dog Lõhega 400g

Külmutatud toit koertele Alaska Dog Lõhega 400g

5,65 €
KM-ga
Kogus
Laos

Selle tootega ei ole võimalik lojaalsuspunkte koguda


ALASKA LOODUSLIKUD KOERATOITUDE VARIATSIOONID
Iga variatsiooni koostis põhineb BARF-meetodil (Bioloogiliselt sobiv toortoit): 45% liha, 20% luud, 20% elundiliha ja 15% köögiviljad. Köögiviljasegu sisaldab porgandit, lillkapsast ja spinatit. Alaska Natural Dogfood ei sisalda gluteeni, lõhna-, maitse-, värvi- ega säilitusaineid.

LÕHE

Analüüs:

  • Niiskus 66 %.
  • Valgud 12 %
  • Rasv 16 %
  • Kiudained 0,5 %
  • Tuhk 4 %
  • Kaltsium 1,3 %
  • Fosfor 0,6 %
  • Ca:P 2,3 %
  • Energia 192 kcal/100 g

Koostis
85 % Lõhe: liha (55%), pead (30%), 15% köögiviljasegu: porgand (5%), spinat (5%), lillkapsas (5%).

100% lõhe, rasvane kala, rohkelt Omega 3 rasvhappeid. Oluline toortoit toortoitude dieedis. Sobib kõikidele koertele. Tasakaalustatud dieedis söödetakse kala üks või kaks korda nädalas.

SOOVITUSED
Kuna Alaska Natural Petfood koosneb ainult värsketest koostisosadest, ilma säilitusaineid lisamata, võib seda väljaspool sügavkülmutit hoida vaid piiratud aja jooksul.

Seega on kõige parem hoida toodet sügavkülmikus temperatuuril -18˚C.

Külmutatud vorstid saate kõige paremini avada, lõigates plastpakendi pikisuunas terava noaga läbi. Seejärel asetage vorsti sisu suletavasse anumasse ja asetage see sulatamiseks külmikusse (4-7˚C). Kui liha on sulatatud, võite seda koerale sööta või hoida seda külmikus maksimaalselt kaks päeva. Palun serveerige toatemperatuuril.

Kõik Alaska Natural Petfood tooted, välja arvatud Alaska Complete, on lisasööt. See tähendab, et toode üksi ei ole täissööt. Seetõttu on väga oluline vaheldumisi kasutada de erinevaid variante. Alaska Combi karbid on selleks hea lahendus.

HÜGIEENINÕUDED
Alaska Natural Petfood on toorsööt ja sisaldab erinevaid looduslikke baktereid. Terved koerad ja kassid ei haigestu nendest bakteritest. Kuid oluline on järgida mõningaid hügieenieeskirju.

Sulatage sööt suletavasse konteinerisse külmikus, et see ei puutuks kokku teie enda toiduga. Peske hoolikalt kõik söödaga või pakendiga kokku puutunud riistad sooja vee ja nõudepesuvahendiga. Mida kõrgem on temperatuur, seda kiiremini paljunevad bakterid. Seetõttu toita oma lemmiklooma jahedas kohas, eemal päikesest. Veenduge, et kärbsed ei pääse sööda lähedale, kärbsed võivad levitada söödast baktereid.

Alaska
ZO-K520
44 tk

Konkreetsed viited

ean13
8710179145267
Kommentaarid (0)

16 teised tooted samas kategoorias:

arrow_upward