КÕIK AEDA! VÕI MIKS SEE OLULINE ON?

Roheline on meie väärilise looduse, haljuse värv, mis annab energiat ja on silmale rahustav. Roheline värv aitab leida tasakaalu ja loob harmooniat: linnaväsimusest siirdume reeglina välja puhkama ja energiavaru taastama ikka puudega täisistutatud kohta - parki, metsa, maale. Roheline tähendab meie ajule konservatiivset ja kindlameelset liikumatust meie kiiresti muutuvas ilmas, mis on nagu uuesti aktiviseerumas vaoshoitud jõuna. Rohelises on peidus eluvõimalus, mis on täiesti puudu hallis. Eestis on rohelist seostatud kevade, rõõmu, kasvamise, lootuse ja eluvõimalustega.

Kasvatage värsket toitu hea tervise nimel enda ja enda lähedaste jaoks. Seepärast olete kõik oodatud aeda. Meie aitame varustada teid õigete toodetega õiglase hinnaga. Meie missioon on uhkusega siin olla ja soodustada kasvata ise trendi.

____

Meist lühidalt

Me oleme siin, et muuta inimeste aiaelu mugavamaks ja paremaks. Usume, et aiandustarbed peavad olema kestvad ja ka õiglase hinnaga.

Prime Line OÜ alustas oma tegevust 2013 aastal ning on turul stabiilselt edasi arenev ettevõte. Põhitegevus on suunatud erinevate aiatarvete jae- ja hulgimüügile. Olles paljude rahvusvaheliste brändide ametlik esindaja Eestis suudame olla teie ärile usaldusväärne koostööpartner.

Ise kasvatada on populaarne trend!

 

Meeldivat aiandust soovides

PrimeOnline meeskond