Tarnetingimused B2B kliendile

ÜLDISED TRANSPORDIHINNAD ON JÄRGNEVAD:

EXW (Ex works) - Müüja teeb kaubad kättesaadavaks Ostjale enda juures või muus asukohas.

DAP (Delivered at Place) - Korraldame kauba transpordi Ostja poolt määratud mahalaadimiskohta.

Tasuta tarne piirmäär on toodud välja Tellimiskeskuse ostukorvis. Piirmäär on seotud ostukorvis olevate kaupade väärtusega.

Tellimiskeskus jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Ostja edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli ostukorvil/arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Ostjal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

KAUBA EEST TASUMINE

Tellimus ei ole alus tasumiseks. Tellimuse eest saab Ostja tasuda temale väljastatud arve alusel.

Arvega tasumisel kehtib Ostjale lepingus fikseeritud maksetähtaeg.

Tasudes arvega edastab Tellimiskeskus koondtellimuse kinnituse dokumendi Ostjale e-posti aadressile.

KOHALETOIMETAMINE

Peale müügilepingu jõustumist komplekteerib Tellimiskeskus Ostja tellimuse ning vastavalt valitud tarneviisile jätab Tellimuse Ostjat ootama või annab selle üle lepingulisele logistikapartnerile.

Ostjal on võimalik valida mitme erineva tarneviisi vahel: Pealadu või Kuller.

Tarneviisi valik võib nädalate lõikes erineda sõltuvalt tellitud kaupade eripärast ja nõuetest.

Sihtkoha või kokkulepitud aja muutumisest on Ostja kohustatud teavitama Tellimiskeskuse kliendituge koheselt enne kauba kohale toimetamist.

Kui Ostja on eksinud sihtkoha aadressi või pakiautomaadi valikul ning soovib suunata paki uuele aadressile või pakiautomaati, on tegu ümbersuunatud tarnega ning see on tasuline. Tasu suurus on samaväärne Tellimiskeskuse transpordiviiside hindadele.

Viivitusteta tellimuse kohale toimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohale toimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed. Tellimiskeskus ei vastuta tellimuse kohale toimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

Tellimiskeskus ei vastuta kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Tellimiskeskus ei saanud mõjutada ega ette näha.

TARNEAEG

Ostjal on võimalik tellimust luues määrata ära kommentaari väljal talle sobilik tarnenädal ning konkreetne tööpäev, mil ta kaupa ootab või ise kaubale järgi tuleb.

Kui kaup on laos olemas ning Ostja soovib kauba väljastamist esimesel võimalusel, siis Tellimuse töötlemiseks, komplekteerimiseks ja edastamiseks Ostjale kulub max. 3 tööpäeva. Selle aja sisse ei arvestata nädalavahetusi ja muid riiklike pühasid. Kui Ostjal aga puudub leping või kui lepingulisel ostjal on krediidilimiit negatiivne ning soovitakse tasuda Tellimuse eest arvega, siis tellimust ei hakata komplekteerima enne, kui arve on tasutud ning see info on Tellimiskeskkonda jõudnud. See pikendab tarneaega. Sellisel juhul hakatakse komplekteerimisele kuluvat aega lugema alates sellest hetkest, kui E-Tellimiskeskkonda on jõudnud info arve tasumisest.

Palume Ostjal tellimuse saabumise päeval hoida telefon enda läheduses ja sisselülitatuna.

TÄPSUSTUSED:

Itella pakiautomaadi pakid saabuvad lähtuvalt Itella pakkide liikumise graafikule.

Omniva pakiautomaadi pakid saabuvad lähtuvalt Omniva pakkide liikumise graafikule.

Kampaaniate ja tipphooaja ajal võib tarneaeg pikeneda mitme tööpäeva võrra.

VÄÄRAMATU JÕUD

Tellimiskeskus ei vastuta Ostjalee tekitatud kahjude või kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Tellimiskeskus ei saanud mõjutada või ette näha.

MUUD TINGIMUSED

Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on Ostjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Kohtusse. Tellimiskeskusel on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Kohtusse.