Tootekood: 626003

Kaubamärk: Garantia

Saadavus: Laos

Komposter THERMO-KING 900L

THERMO-King komposter on asendamatu abimees aias ja suvilas. Suur lahtikäiv kaas teeb kasutamise mugavaks, kaanel lukustussüsteem, lihtne tühjendamine alt, aastaringne kasutamisvõimalus. Kiire kompostimine tänu optimaalsele õhuringlusele ja termoseintele.

Kõik enim ostetud tooted
Messingist tooted
Messingist tooted

Messingist tooted

Aktiivsed filtrid

Tootekood: BR-GK104

Kaubamärk: Bradas

Saadavus: Laos

Küüsühendus GEKA 1" - 25mm voolikule

Küüsühendus (küüsliitmik) 1" ja 25mm suurusele voolikule. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.

Tootekood: BR-GK111A

Kaubamärk: Bradas

Saadavus: Laos

Küüsühendus Geka 3/4" väliskeere

Küüsühendus (küüsliitmik) 3/4" väliskeere. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.

Tootekood: BR-GK113

Kaubamärk: Bradas

Saadavus: Laos

Küüsühendus GEKA 1" sisekeere

Küüsühendus (küüsliitmik) 1" sisekeere. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.

Tootekood: BR-GK111

Kaubamärk: Bradas

Saadavus: Laos

Küüsühendus GEKA 3/4" sisekeere

Küüsühendus (küüsliitmik) 3/4" sisekeere. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.

Tootekood: BR-GK103

Kaubamärk: Bradas

Saadavus: Laos

Küüsühendus GEKA 3/4" - 19mm voolikule

Küüsühendus (küüsliitmik) 3/4" ja 19mm suurusele voolikule. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.

Tootekood: BR-GK110

Kaubamärk: Bradas

Saadavus: Laos

Küüsühendus GEKA 1/2" sisekeere

Küüsühendus (küüsliitmik) 1/2" sisekeere. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.

Tootekood: BR-GK113A

Kaubamärk: Bradas

Saadavus: Laos

Küüsühendus GEKA 1" väliskeere

Küüsühendus (küüsliitmik) 1" väliskeere. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.

Tootekood: BR-GK101

Kaubamärk: Bradas

Saadavus: Laos

Küüsühendus GEKA 1/2" - 13mm voolikule

Küüsühendus (küüsliitmik) 1/2" ja 13mm suurusele voolikule. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.