All best sellers
Brass
Brass

Brass

There are 48 products.

Showing 1-32 of 48 item(s)
Active filters

Reference: BR-GK101

Brand: Bradas

GEKA Hose quick connector 1/2"-13mm BRASS

Küüsühendus (küüsliitmik) 1/2" ja 13mm suurusele voolikule. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.

Reference: BR-GK103

Brand: Bradas

GEKA Hose quick connector 3/4"-19mm BRASS

Küüsühendus (küüsliitmik) 3/4" ja 19mm suurusele voolikule. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.

Reference: BR-GK104

Brand: Bradas

GEKA Hose quick connector 1"-25mm BRASS

Küüsühendus (küüsliitmik) 1" ja 25mm suurusele voolikule. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.

Reference: BR-GK110

Brand: Bradas

GEKA Hose quick connector, 1/2" female - BRASS

Küüsühendus (küüsliitmik) 1/2" sisekeere. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.

Reference: BR-GK111

Brand: Bradas

GEKA Hose quick connector, 3/4" female - BRASS

Küüsühendus (küüsliitmik) 3/4" sisekeere. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.

Reference: BR-GK111A

Brand: Bradas

GEKA Hose quick connector, 3/4" male - BRASS

Küüsühendus (küüsliitmik) 3/4" väliskeere. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.

Reference: BR-GK113

Brand: Bradas

GEKA Hose quick connector, 1" female - BRASS

Küüsühendus (küüsliitmik) 1" sisekeere. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.

Reference: BR-GK113A

Brand: Bradas

GEKA Hose quick connector, 1" male - BRASS

Küüsühendus (küüsliitmik) 1" väliskeere. Liitmik GEKA on mõeldud erinevate vee- ja suruõhutrasside kiireks ja kindlaks ühendamiseks. Selle tööpõhimõte on sama mis tuletõrjevoolikute liitmikel. Seega on seda lihtne kasutada ja tal on kõrge töökindlus. Kahe elemendi ühendamiseks piisab need omavahel kokku suruda ja veidi keerata.